UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

Record number of UCCS students to graduate Friday

 تعدادی از دانش آموزان انتظار می رود به دریافت درجه این ماه 1532 است، با نزدیک به 1000 انتظار می رود برای شرکت در مراسم شروع. ماه مه گذشته، 1426 دانش آموزان فارغ التحصیل شد.

 
دکترا، دانشجویان کارشناسی ارشد و درجه کارشناسی از دانشکده حروف، هنر و علوم را در یک مراسم 10:30 فارغ التحصیل. Mykinthia Ebron، دریافت کننده جایزه دستاورد UCCS دانشجویی 2017، خواهد آدرس صبح شروع خواهد داد. Ebron، یک دانش آموز نسل اول، قصد دارد به حضور در مدرسه قانون است.
 
دانش آموزان از هلن و آرتور E. جانسون بت ال دانشکده پرستاری و علوم بهداشت، دانشکده کسب و کار، دانشکده امور عمومی، کالج آموزش و پرورش و دانشکده مهندسی و علوم کاربردی خواهد در یک مراسم 14:30 فارغ التحصیل. نیکول چانگ، همچنین UCCS دانشجویی جایزه دستاورد گیرنده 2017، در مراسم بعد از ظهر صحبت می کنند. چانگ، که در کالج را به عنوان یک مادر تنها ثبت نام، قصد دارد برای تبدیل شدن به یک پرستار، الهام گرفته پس از مادر او برای سرطان پستان درمان شده است.
 
شرکت کنندگان در این مراسم شروع انتظار می رود که شامل دانشگاه کلرادو هیئت رجنت اعضای کایل Hybl، ایرنه Griego، گلن Gallegos و استفان لودویگ، به عنوان رهبران UCCS از جمله به تازگی انتخاب شده صدراعظم ها Venkat ردی هستند. بروس بنسون، دانشگاه کلرادو رئيس جمهور، انتظار می رود برای شرکت در مراسم بعد از ظهر.
 
جریان زندگی می کنند در روز شروع در www.uccs.edu/commencement/ در دسترس خواهد بود
 
پروفیل از دانش آموزان انتخاب شده را دنبال
 
 
یاکوب Komrofske و مادر خود را، کتی هارتشورن
ارتباطات ارشد فارغ التحصیل بعد از چهار تلاش می کند در کالج
 
آن را در زمان کتی هارتشورن بیش از 20 سال و چهار تلاش برای به دست آوردن مدرک لیسانس خود را، اما او هرگز شک او می شود یک روز از دانشگاه فارغ التحصیل.
 
"من همیشه می خواستم به پایان" او گفت. "من همه چیز را شروع کنند و به اتمام برساند، بدون توجه به چه مدت آنها را."
 
هارتشورن، 39، خواهد در 12 مه مدرک کارشناسی در ارتباط فارغ التحصیل. تماشای راه رفتن او را در سراسر مرحله در Broadmoor جهانی آرنا خواهد پسرش، یاکوب، 19، دانشجوی سال دوم در UCCS، لازم است به همراه شوهر و stepchildren او. دختر خوانده او، لورن، 20، دانشجوی سال دوم در دانشگاه بولدر است. (بیش)
 
 
کارول کالینز
مادربزرگ به کسب مدرک کارشناسی ارشد؛ قصد دارد تا به آموزش و پرورش
 
کارول کالینز بسیاری از کلاه در طول 65 سال او پوشیده است. آنها عبارتند از کارآفرین، محیط زیست، معلم، همسر، مادر، مادر بزرگ، سرطان و مشاور سیاست به دولت ایالتی.
 
اما این خنده دار به دنبال کلاه چهار گوشه پوشیده شده توسط فارغ التحصیلان که شهروند ارشد روحیه فکر می کند که مهم ترین است. کالینز در مورد 1000 فارغ التحصیلان ملات هیئت مدیره پوشیدن دیگر UCCS در 2:30 مه 12 در Broadmoor جهانی آرنا بپیوندید. کالینز خواهد مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی کسب درآمد، یک هدف او در چشم نگه داشته حتی به عنوان او برخی از سخت ترین چالش های زندگی، از جمله طلاق، مشکلات مالی، سرطان و حمله قلبی مواجه شده است.

برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:23 توسط ruzblog | | بازدید : 502

Mission, Vision and Values

 ماموریت، چشم انداز و ارزش ها

ماموریت
کلرادو اسپرینگز محوطه دانشگاه کلرادو باید یک دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد تخصصی دانشگاه تحقیقاتی جامع با استانداردهای پذیرش انتخابی. پردیس کلرادو اسپرینگز باید علوم انسانی و علوم، کسب و کار، مهندسی، علوم سلامت، و برنامه های مدرک کارشناسی آماده سازی معلم، و یک تعداد انتخاب شده از کارشناسی ارشد و برنامه مدرک دکترا ارائه می دهند.
 
 
چشم انداز
UCCS، کارشناسی جامع برتر و فارغ التحصیل دانشگاه تحقیقاتی تخصصی، دانش آموزان با تجربه آکادمیک جدی و زندگی غنی سازی در جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش فراهم می کند. ما پیشبرد دانش، ادغام یادگیری دانش آموزان با روح کشف، و افزایش دسترسی به آموزش عالی به نفع جنوب کلرادو، دولت، ملت و جهان است.
 
 
ارزشهای اصلی
ما می بینیم که این ارزش ها نظیر و اصول هدایت ما:
 
تمرکز دانشجویی
انتگرال گیری
نوآوری
همکاری
تنوع فراگیر
مسئول رشد پویا
تمامیت
تمرکز دانشجویی
ما ارزش دانشجویان و هرگز فراموش نکنید که دانش آموزان دلیل ما برای بودن است. ما دانش آموزان و نتایج دانش آموز در تمام تصمیمات ما را در نظر بگیرید. ما با ارائه یک محیط حمایتی به منظور ایجاد تجربه های آموزشی ماندگار و قابل توجه برای هر دانش آموز.
 
انتگرال گیری
ما ارزش ادغام تدریس را با تحقیق و خلاقیت. بورس تحصیلی غنی تدریس و آموزش غنی بورس تحصیلی. ما می بینیم که این فعالیت ها به عنوان وابسته، اجازه می دهد برای هم افزایی که دانش آموزان، استادان و تمام اعضای جامعه دانشگاهی بهره مند شوند.
 
نوآوری
ما ارزش نوآوری و روحیه کارآفرینی دارد. ما حل مسئله خلاق در کلاس درس، در تحقیق ما و در عملیات دانشگاه ما. ما کاتالیزور برای تغییرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جوامع ما هستند. ما با ارائه فرصتی برای اعضای جامعه ما را به توسعه مهارت های نوآوری و بیان خلاق.
 
همکاری
ما ارزش همکاری و کار گروهی را مطلقا ضروری برای موفقیت در دنیای امروز است. ما در مدل همکاری در عملیات پژوهش، آموزش، و دانشگاه ما. ما به طور فعال به دنبال فرصت به همکاری، ایجاد مشارکت و تعامل با سازمان های خارجی.
 
تنوع فراگیر
ما ارزش تنوع فراگیر به عنوان یک پایه برای آموزش و کمک هزینه تحصیلی که دانش آموزان، استادان، کارکنان و اعضای جامعه برای هر دو واقعیت چند فرهنگی محلی و جهانی آماده می شود. ما با ارائه یک محیط دانشگاه باز، امن و حمایتی بر اساس احترام متقابل، تعامل و آموزش برای همه از جمله کسانی که از طیف کاملی از پس زمینه ها، هویت اجتماعی، توانایی ها، فرهنگ ها، دیدگاه ها و نقش دانشگاه.
 
مسئول رشد پویا
ما ارزش رشد پویا در حالی که همچنان به لحاظ مالی مسئول، آکادمیک صدا و سازگار با محیط زیست پایدار است. ما در دیدار آینده با انرژی، شور و شوق و تعهد به حفظ نزدیک، جامعه دانشجویی به هم پیوسته.
 
تمامیت
ما ارزش صداقت و انتظار رفتار اخلاقی از هر یک از اعضای جامعه دانشگاهی در تمام تعاملات. ما یک محیط که در آن ما با یکدیگر رفتار با احترام و قدردانی سهم هر یک از دیگر ساخت.

برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:22 توسط ruzblog | | بازدید : 476

UCCS

 تاریخ دانشگاه با ایجاد Cragmor آسایشگاه، که در حال حاضر سالن اصلی آغاز می شود. در سال 1902، ویلیام جکسون پالمر بودجه برای ساخت یک بیمارستان مسلولین (یک محل برای درمان، پیشگیری، توانبخشی و درمان برای بیماران مزمن) اهدا کرد. Cragmor آسایشگاه در سال 1905 افتتاح شد و "خورشید قصر" با توجه به معماری خورشید دوست خود را ملقب شده بود. در دهه های پس از آن زیر در میان نخبگان فرهنگی توسعه یافته و بسیاری از بیماران خود را ثروتمند بودند. با این حال، آنها سخت شده توسط رکود بزرگ در 1930s ضربه شد و Cragmor از بحران مالی به 1940s رنج می برد. به طور خلاصه در 1950s، نیرویی دوباره گرفت که یک قرارداد با اداره امور سرخپوستان Cragmor به عنوان یک مرکز درمان ناواهو مبتلا به سل است. حدود ده سال بعد، بیماران ناواهو در جای دیگر منتقل شدند. [6]

 
همانطور که در اوایل سال 1945، دانشگاه کلرادو کلاس در منطقه کلرادو اسپرینگز در مکان های مختلف، عمدتا کالج کلرادو ارائه شده است. توسط 1960s به، با این حال، یک محوطه دائمی مورد نظر شد. [6]
 
در 16 فوریه سال 1961، کمیته برای گسترش دانشگاه کلرادو تشکیل شد. رئیس جوزف Petta و رونالد B مک اینتایر بود. کاربران شامل آنجلو کریستوفر، کلینت کول، آلبرت هسه، دان کینگ، دان Kopis، رزماری مک اینتایر، دوروتی Petta، هارینگتون ریچاردسون، جوزف رایش، رابین تیبت، مایک Valliant، فیلیس وارنر و جان Whigham. (این موسسان همه در یک پلاک در لابی از سایت دانشگاه در حال حاضر افتخار است.) در 4 مارس سال 1961، آنها یک قطعنامه ارائه شده به گسترش گسترش دانشگاه کلرادو به کلرادو اسپرینگز. قانونگذاران مطلوب بودند. پس از چند سال بیشتر از جلسات محلی و دولتی در ماه ژوئن سال 1964، فاز بعدی توسعه UCCS در مورد زمانی بود که دکتر جورج Dwire، مدیر اجرایی از Cragmor آسایشگاه، اقدامات رسمی لازم را برای انتقال دارایی های شرکت Cragmoor به دانشگاه آغاز شد کلرادو. راه حل وقتی George T. Dwire اموال Cragmor آسایشگاه برای $ 1 به دولت، که از اموال دانشگاه کلرادو در سال 1964. شد فروخته [6]
 
در سال 1965 UCCS به مکان فعلی خود را در آستین Bluffs های پارک وی در محله Cragmor شمال کلرادو اسپرینگز نقل مکان کرد. پردیس است که در یکی از بالاترین نقاط این شهرستان واقع شده است. [6]
 
از آنجا که از روابط خود را به هیولت پاکارد، برنامه اولیه دانشگاه در مهندسی و کسب و کار متمرکز شده است، و کلاس ها در ساختمان Cragmor آسایشگاه برگزار شد، آنچه در حال حاضر سالن اصلی، و Cragmor هال، گسترش مدرن از سالن اصلی. اولین ساختمان به طور انحصاری برای UCCS، Dwire سالن ساخته شده است، بود تا سال 1972. کامل نیست [6]
 
رفراندوم 1997 جامعه با هم ادغام شدند UCCS بت ال دانشکده پرستاری. در سال های اخیر، برنامه هایی مانند اطلاعات شبکه و مرکز امنیت فضایی برای اتصال دانشگاه با نظامی به منظور بهبود امنیت ملی اضافه شد. برنامه های دیگر، از جمله موسسه CU برای انرژی زیستی و موسسه مطالعات علوم و فضا، یک چشم به سمت آینده، رای دادند. [6]
 
در سال 2001 UCCS 87000 فوت مربع (8100 M2) ساختمان در گوشه ای از اتحاد و آستین Bluffs های خریداری شده را به خانه کالج بت ال پرستاری.

برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:21 توسط ruzblog | | بازدید : 438

University of Colorado Colorado Springs

 دانشگاه کلرادو اسپرینگز (UCCS) محوطه دانشگاه، دانشگاه کلرادو سیستم، سیستم دانشگاه ایالتی کلرادو است.

 
از پاییز 2014، UCCS است 11،000 در مقطع کارشناسی و 1700 دانش آموزان فارغ التحصیل، با 26٪ دانش آموزان اقلیت های قومی است. [2]
 
در سال 2006، اخبار آمریکا و گزارش جهانی کالج و رتبه بندی دانشگاه کالج UCCS علوم مهندسی و کاربردی به عنوان رتبه چهارم بهترین در میان دانشگاه های دولتی و 16 بهترین های کلی در میان کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده های مهندسی درجه است. [نیازمند منبع] اخبار ایالات متحده قرار UCCS به عنوان 32 در دانشگاه های منطقه ای در غرب برای 2011 رتبه بندی قرار گرفت. [3] برای دانشگاه های دولتی در دسته دانشگاه های غرب استاد آن 6 قرار گرفت. [4] آن را در ده بالا در این لیست هر سال از سال 2002. برای 2015 رتبه بندی توسط 51 ایالات متحده اخبار، UCCS گره خورده بود کلی در غرب برای همه مدارس خصوصی و دولتی منتشر رتبه بندی شده است. در میان دانشگاه های دولتی، خصوصی و غیر انتفاعی، برنامه های مهندسی در مقطع کارشناسی UCCS 14 در کشور قرار گرفت.

برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:20 توسط ruzblog | | بازدید : 418

history of the University of Colorado

 بیماران emaining به facilities.As دیگر در اوایل 1920s به منتقل شدند، دانشگاه کلرادو در دوره ها در تعداد زیادی از مکان کلرادو اسپرینگز از جمله کالج کلرادو و عرض های مختلف ارائه شده است. توسط اواسط 1960s، رهبران جامعه برای یک دانشگاه کلرادو حضور تمام عیار در جامعه فشار دادن شد. در مذاکرات خود با جان عشق در آن زمان فرماندار، هیولت پاکارد (HP) از بنیانگذاران دیوید پاکارد، بومی پوئبلو، می خواستم یک دانشگاه کلرادو دانشگاه دائمی در کلرادو اسپرینگز برای حمایت از نیازهای آموزشی کارکنان شرکت. ترکیبی از تمایل دولت برای جذب HP به کلرادو اسپرینگز و فروش جورج Dwire از بین رفته 80 هکتاری اموال Cragmor آسایشگاه برای $ 1 منجر به تولد مرکز کلرادو اسپرینگز از دانشگاه کلرادو. 1964 ژوئن 15 بودجه و قوانین امضا شده توسط فرماندار عشق اجازه می دهد در دانشگاه کلرادو به فرض حضانت Cragmor را گرامی داشت. در سال 1965، مرکز کلرادو اسپرینگز از دانشگاه کلرادو در سمت جنوب از آستین BLUFFS، منطقه ای که به نمایش گذاشته شده یک نمای پانوراما دیدنی و جذاب از قله پیکس و باغ خدایان باز؛ شهریه 13 $ در هر اعتباری ساعت بود. دفاتر استاد در Cragmor مانور (در حال حاضر Cragmor هال) با kitchenettes کوچک و حمام خصوصی، به دلیل استفاده قبلی ساختمان به عنوان یک خانه سالمندان مجهز شدند. Cragmor مانور در 1950s به آسایشگاه اضافه شده است.چند دفاتر هنوز هم با این قطعه منحصر به فرد از تاریخ تا اواخر 2002 مجهز شد. Cragmor سالن به طور کامل بازسازی شد و در 2004.From ژانویه 1965-1972 بازگشایی، چشمه مرکز کلرادو به عنوان یک بخش و یا فرمت از دانشگاه بولدر اداره می شود. این اولین خانه دائم برای یک زیر رو به رشد از دانشمندان شد. کلرادو قانون اساسی متمم 4، تایید شده در 1972 کلرادو انتخابات، تعیین شده دانشگاه کلرادو اسپرینگز و دو مرکز دیگر دانشگاه به عنوان مجزا از دانشگاه کلرادو. Dwire سالن به عنوان اولین ساختمان تنها دانشگاهی در محوطه دانشگاه در بهار 1972 افتتاح شد. کلرادو اسپرینگز، بولدر، دنور، و مرکز علوم بهداشتی در دنور - آن را به طور کامل در سال 2007. در سال 1974 بازسازی شد، در دانشگاه کلرادو به چهار دانشگاه تجدید سازمان. دو دانشگاه دنور بعد اجرایی در ژوئن سال 2004 تثبیت؛ مدل در سال 2014 برای هر دانشگاه به دوباره صدراعظم خود را داشته معکوس شد. 1974 نیز مشخص شده ایجاد اولین رئیس از دانشگاه کلرادو اسپرینگز، با روابط به دانشگاه بولدر در حال تغییر به محوطه دانشگاه به طور مستقیم گزارش به رئیس جمهور از دانشگاه. UCCS در طول سال ها رشد کرد و در 1996 برای اولین بار در دانشگاه مسکن دانشجویی را باز کرد. در سال بعد یک همه پرسی جامعه پرستاری با دانشگاه ادغام شدند بت ال کالج-شهرستان متعلق به. در طول 2010-2011 کمپین نام تجاری جدید، "در" را از نام رسمی UCCS حذف شد - دانشگاه کلرادو در کلرادو اسپرینگز - برای تبدیل شدن به دانشگاه از برنامه های دانشگاه اولیه کلرادو Springs.The مهندسی و کسب و کار هنوز هم به عنوان ارکان دانشگاه در خدمت و توسط یک طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی ارائه شده در علوم انسانی و علوم، و همچنین برنامه های حرفه ای در پرستاری، آموزش و امور عمومی پیوست، به پاسخگویی به نیازهای منطقه شهری دومین کلرادو و فراتر از آن. در سال 2012، رای دهندگان کلرادو اسپرینگز دوباره به دانشگاه UCCS با موافقت به اجاره بیمارستان یادبود-شهرستان متعلق به دانشگاه کلرادو بهداشت اضافه شده است. به عنوان بخشی از شرایط، یک شعبه های اداری از دانشکده CU پزشکی در مرکز لین علوم بهداشتی آکادمیک در UCCS است. از 80 اصلی جریب آن، UCCS 450 جریب اضافی در طول آستین Bluffs های پارک وی و شمال نوادا خیابان اضافه شده است. 2015 شاهد آغاز رشد قوی در شمال نوادا. جمعیت دانشجویی رشد قابل توجهی کرده و همچنین، بیش از 11000 دانش آموز ثبت نام در بهار 2015.


برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:18 توسط ruzblog | | بازدید : 428

History

 

History تاریخ دانشگاه کلرادو قدمت آن به اولین روز از کلرادو و قبل از ایجاد کشور. در اولین نشست خود در سال 1861، قوه مقننه ارضی کلرادو یک عمل ارائه برای ایجاد یک دانشگاه در بولدر منتقل می شود. برای تأسیس دانشگاه، قوه مقننه $ 15،000، که توسط ساکنان بولدر همسان بود اختصاص داد. با این حال، رسمی تاسیس به مدت پانزده سال دیگر از جنگ داخلی به تعویق افتاد. وقتی کلرادو دولت 38 در اتحادیه در سال 1876، این دانشگاه یک نهاد از دولت اعلام شد، و هیئت رجنت از دانشگاه کلرادو تحت قانون اساسی ایالتی کلرادو را به عنوان قدرت حاکم بر آن تاسیس شد.


دانشگاه کلرادو کلرادو اسپرینگز دارای سابقه ای غنی به عنوان یک سایت و محوطه دانشگاه. بسیاری از هزاران سال قبل از هر گونه دانش آموزان تحصیل در اینجا آغاز شد، یک گروه کوچک از سرخپوستان آمریکایی اجدادی راه اندازی اردوگاه مشرف آرویو در لبه غرب آنچه در حال حاضر محوطه دانشگاه. باقی مانده است از حدود 30 سایت توسط سرخپوستان از حدود 100 قبل از میلاد بوده به 1400 بعد از میلاد مسیح نقطه پردیس دانشگاه استفاده می شود. میراث فرهنگی منطقه است شاهد نه تنها معماری و در پدیده های متنوع زیست محیطی، بلکه در قابل توجهی قطعات باستان شناسی ماقبل تاریخ قابل مشاهده در سراسر وسعت زمین به جریب دانشگاه. مصنوعات دور انداخته روزانه Cragmor آسایشگاه زندگی - بطری های دارو، پایه فاسد شده، و ظروف شکسته با آثار مکشوفه از دوران ماقبل تاریخ در منطقه گره خورده است.

هنری آستین، برای آنها در bluffs در محوطه دانشگاه به نام شد، خریداری بخش بزرگی از آنچه در حال حاضر محوطه دانشگاه در سال 1873 به چراندن گله گوسفندان. اولین ساختمان های موجود در سایت یک کابین ساخته شده توسط پزشک مشهور جهان، دکتر ادوین ها Solly بود. دکتر ها Solly از بیماری سل رنج می برد و از انگلستان به این منطقه نقل مکان، به عنوان منطقه برای تبدیل شدن به آب و هوای سالم آن شناخته شده بود. پس از سال ها برنامه ریزی برای یک آسایشگاه در سایت، دکتر ها Solly به عمل در سال 1902 موجب شد که ژنرال ویلیام جکسون پالمر (بنیانگذار کلرادو اسپرینگز) 100 جریب زمین در آستین Bluffs های نسبت به شروع آسایشگاه خود را به او و $ 50،000. ها Solly یکی از مهم ترین معماران و همه کاره کار در جنوب کلرادو، توماس MACLAREN انتخاب شده است. MACLAREN (1863-1928)، کارشناسی ارشد معماری، سازه بسیاری از طراحی در کلرادو اسپرینگز از جمله چندین بخش در BROADMOOR هتل مجلل شناخته شده است. این ساختمان آسایشگاه تکرار زیبایی شناسی از بنیانگذاران ادغام با نفوذ اسپانیایی مور؛ در آن گنجانده شده میراث سازندگان کلرادو اسپرینگز و زیبایی، درک از فرهنگ اسپانیایی. Cragmor آسایشگاه (در حال حاضر سالن اصلی) درهای خود را به بیماران در ژوئن 20، 1905 افتتاح شد، و پس از آن محل لوکس ترین برای خوبی به انجام consumptives در ایالات متحده شد. دکتر ها Solly به نام سایت Cragmoor (که بعدا به Cragmor کوتاه)، یادآور صخره و صحراها او در پشت در بریتانیا را ترک کرده بودند.

Cragmor مکه سلامت برای هنرمندان، نویسندگان، و غول های اقتصادی که نه تنها سلامت خود، بلکه یک خانه جدید در کلرادو اسپرینگز یافت شد. لورا لا Tille را (برادوی عملکرد)، کنستانس پولیتزر (دختر ژوزف پولیتزر)، Murielane Pancost (سوپرانو کنسرت) جانت MacCoil، (شناخته شده موسیقیدان نیویورک)، و راسل چنی (نقاش مشهور) زمان صرف شده و سلامت خود را در Cragmor به دست آورد .

پس از مرگ او، ها Solly به عنوان یک پزشک کلاس جهانی است که جامعه کلرادو اسپرینگز به تحسین جهانی برای مرکز صحی برجسته آن آورده بود memorialized شد. از قضا، جهان را فراموش کرده ها Solly به عنوان Cragmor شد حتی بیشتر تحت هدایت رهبران جدید در مراقبت های بهداشتی تاسیس: جرالد بی وب، آلکسیوس M. فورستر، اتو اینشتین، و جورج Dwire.

سقوط بازار سهام سال 1930 فاجعه مالی به بسیاری از مشتریان منحصر به فرد Cragmor آسایشگاه به ارمغان آورد.این مرکز برای خدمت به نیازهای سلامت بیماران کمتر مرفه اقتباس شده است. مرگ آلکسیوس فورستر در سال 1954 (مسئول Cragmor در سال 1910 در سن 29 صورت گرفت) Cragmor در از دست دادن برای رهبری پزشکی و مالی در بر داشت. آخرین دهه از زندگی هومیوپاتی اسایشگاه بود برای تبدیل شدن گره خورده است به اداره امور سرخپوستان ناواهو به عنوان سرخپوستان به Cragmor منتقل شدند. این یکی از برنامه های بهداشت عمومی برای اولین بار راه اندازی شده توسط تازه تشکیل وزارت بهداشت ایالات متحده، آموزش و رفاه (HEW) بود. اولین بیمار هند در Cragmor در سال 1952 با امضای قرارداد دولت بین بنیاد Cragmor و HEW رسید. موسسه تضمین شود یک پایگاه دائمی از حمایت مالی است. در عوض، Cragmor را برای نیازهای پزشکی از صدها نفر از ناواهو سل فراهم می کند. جورج Dwire، مدیر عامل، نظارت داشت دهه بهبود مالی برای موسسه. او یک برنامه پویا که نه تنها برای نیازهای سلامت صدها ناواهو مبتلا به بیماری سل ارائه بلکه گسترش یافت و درمانی آموزشی و شغلی ایجاد شده است. به عنوان بحران سلامت مردم ناواهو فروکش بنابراین بودجه فدرال برای Cragmor است. در ماه آوریل سال 1962، R


برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:17 توسط ruzblog | | بازدید : 398

Student Consumer Information Student Right to Know Act

 

 
ABOUT UCCS
Facts & Figures
History
Mission & Vision
Map & Directions
News
Offices & Services
Outcomes
Student Consumer Information
Student Consumer Information
Student Right to Know Act
This website is designed to provide current and prospective students with resources and campus metrics in a variety of areas related to general institutional information, student services, student financial aid, campus security, and student outcomes. Please contact the personnel from the appropriate offices if you wish to obtain a hard copy of any of the available documents. If you have any questions, you may contact the UCCS Director of Campus Compliance at (719) 255-3837. You may also visit the U.S. Department of Education HEOA website http://www.ed.gov/.

برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:13 توسط ruzblog | | بازدید : 387

REACH HIGHER. CHALLENGE YOURSELF. SUCCEED

 REACH HIGHER. CHALLENGE YOURSELF. SUCCEED.

At the University of Colorado Colorado Springs we challenge you to reach higher in a supportive and collaborative learning and research environment where you interact, aspire and engage. Our committed faculty and staff provide you the support you need to acquire the knowledge and skills necessary to succeed in college and in life.

برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در چهارشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:12 توسط ruzblog | | بازدید : 408

صفحه قبل 1 صفحه بعد