خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

Record number of UCCS students to graduate Friday

 تعدادی از دانش آموزان انتظار می رود به دریافت درجه این ماه 1532 است، با نزدیک به 1000 انتظار می رود برای شرکت در مراسم شروع. ماه مه گذشته، 1426 دانش آموزان فارغ التحصیل شد.

 
دکترا، دانشجویان کارشناسی ارشد و درجه کارشناسی از دانشکده حروف، هنر و علوم را در یک مراسم 10:30 فارغ التحصیل. Mykinthia Ebron، دریافت کننده جایزه دستاورد UCCS دانشجویی 2017، خواهد آدرس صبح شروع خواهد داد. Ebron، یک دانش آموز نسل اول، قصد دارد به حضور در مدرسه قانون است.
 
دانش آموزان از هلن و آرتور E. جانسون بت ال دانشکده پرستاری و علوم بهداشت، دانشکده کسب و کار، دانشکده امور عمومی، کالج آموزش و پرورش و دانشکده مهندسی و علوم کاربردی خواهد در یک مراسم 14:30 فارغ التحصیل. نیکول چانگ، همچنین UCCS دانشجویی جایزه دستاورد گیرنده 2017، در مراسم بعد از ظهر صحبت می کنند. چانگ، که در کالج را به عنوان یک مادر تنها ثبت نام، قصد دارد برای تبدیل شدن به یک پرستار، الهام گرفته پس از مادر او برای سرطان پستان درمان شده است.
 
شرکت کنندگان در این مراسم شروع انتظار می رود که شامل دانشگاه کلرادو هیئت رجنت اعضای کایل Hybl، ایرنه Griego، گلن Gallegos و استفان لودویگ، به عنوان رهبران UCCS از جمله به تازگی انتخاب شده صدراعظم ها Venkat ردی هستند. بروس بنسون، دانشگاه کلرادو رئيس جمهور، انتظار می رود برای شرکت در مراسم بعد از ظهر.
 
جریان زندگی می کنند در روز شروع در www.uccs.edu/commencement/ در دسترس خواهد بود
 
پروفیل از دانش آموزان انتخاب شده را دنبال
 
 
یاکوب Komrofske و مادر خود را، کتی هارتشورن
ارتباطات ارشد فارغ التحصیل بعد از چهار تلاش می کند در کالج
 
آن را در زمان کتی هارتشورن بیش از 20 سال و چهار تلاش برای به دست آوردن مدرک لیسانس خود را، اما او هرگز شک او می شود یک روز از دانشگاه فارغ التحصیل.
 
"من همیشه می خواستم به پایان" او گفت. "من همه چیز را شروع کنند و به اتمام برساند، بدون توجه به چه مدت آنها را."
 
هارتشورن، 39، خواهد در 12 مه مدرک کارشناسی در ارتباط فارغ التحصیل. تماشای راه رفتن او را در سراسر مرحله در Broadmoor جهانی آرنا خواهد پسرش، یاکوب، 19، دانشجوی سال دوم در UCCS، لازم است به همراه شوهر و stepchildren او. دختر خوانده او، لورن، 20، دانشجوی سال دوم در دانشگاه بولدر است. (بیش)
 
 
کارول کالینز
مادربزرگ به کسب مدرک کارشناسی ارشد؛ قصد دارد تا به آموزش و پرورش
 
کارول کالینز بسیاری از کلاه در طول 65 سال او پوشیده است. آنها عبارتند از کارآفرین، محیط زیست، معلم، همسر، مادر، مادر بزرگ، سرطان و مشاور سیاست به دولت ایالتی.
 
اما این خنده دار به دنبال کلاه چهار گوشه پوشیده شده توسط فارغ التحصیلان که شهروند ارشد روحیه فکر می کند که مهم ترین است. کالینز در مورد 1000 فارغ التحصیلان ملات هیئت مدیره پوشیدن دیگر UCCS در 2:30 مه 12 در Broadmoor جهانی آرنا بپیوندید. کالینز خواهد مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی کسب درآمد، یک هدف او در چشم نگه داشته حتی به عنوان او برخی از سخت ترین چالش های زندگی، از جمله طلاق، مشکلات مالی، سرطان و حمله قلبی مواجه شده است.

برچسب ها : Record number of UCCS students to graduate Friday, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:23 توسط ruzblog | | بازدید : 127

صفحه قبل 1 صفحه بعد