خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS NEWS - University of Colorado Colorado Springs

UCCS

 تاریخ دانشگاه با ایجاد Cragmor آسایشگاه، که در حال حاضر سالن اصلی آغاز می شود. در سال 1902، ویلیام جکسون پالمر بودجه برای ساخت یک بیمارستان مسلولین (یک محل برای درمان، پیشگیری، توانبخشی و درمان برای بیماران مزمن) اهدا کرد. Cragmor آسایشگاه در سال 1905 افتتاح شد و "خورشید قصر" با توجه به معماری خورشید دوست خود را ملقب شده بود. در دهه های پس از آن زیر در میان نخبگان فرهنگی توسعه یافته و بسیاری از بیماران خود را ثروتمند بودند. با این حال، آنها سخت شده توسط رکود بزرگ در 1930s ضربه شد و Cragmor از بحران مالی به 1940s رنج می برد. به طور خلاصه در 1950s، نیرویی دوباره گرفت که یک قرارداد با اداره امور سرخپوستان Cragmor به عنوان یک مرکز درمان ناواهو مبتلا به سل است. حدود ده سال بعد، بیماران ناواهو در جای دیگر منتقل شدند. [6]

 
همانطور که در اوایل سال 1945، دانشگاه کلرادو کلاس در منطقه کلرادو اسپرینگز در مکان های مختلف، عمدتا کالج کلرادو ارائه شده است. توسط 1960s به، با این حال، یک محوطه دائمی مورد نظر شد. [6]
 
در 16 فوریه سال 1961، کمیته برای گسترش دانشگاه کلرادو تشکیل شد. رئیس جوزف Petta و رونالد B مک اینتایر بود. کاربران شامل آنجلو کریستوفر، کلینت کول، آلبرت هسه، دان کینگ، دان Kopis، رزماری مک اینتایر، دوروتی Petta، هارینگتون ریچاردسون، جوزف رایش، رابین تیبت، مایک Valliant، فیلیس وارنر و جان Whigham. (این موسسان همه در یک پلاک در لابی از سایت دانشگاه در حال حاضر افتخار است.) در 4 مارس سال 1961، آنها یک قطعنامه ارائه شده به گسترش گسترش دانشگاه کلرادو به کلرادو اسپرینگز. قانونگذاران مطلوب بودند. پس از چند سال بیشتر از جلسات محلی و دولتی در ماه ژوئن سال 1964، فاز بعدی توسعه UCCS در مورد زمانی بود که دکتر جورج Dwire، مدیر اجرایی از Cragmor آسایشگاه، اقدامات رسمی لازم را برای انتقال دارایی های شرکت Cragmoor به دانشگاه آغاز شد کلرادو. راه حل وقتی George T. Dwire اموال Cragmor آسایشگاه برای $ 1 به دولت، که از اموال دانشگاه کلرادو در سال 1964. شد فروخته [6]
 
در سال 1965 UCCS به مکان فعلی خود را در آستین Bluffs های پارک وی در محله Cragmor شمال کلرادو اسپرینگز نقل مکان کرد. پردیس است که در یکی از بالاترین نقاط این شهرستان واقع شده است. [6]
 
از آنجا که از روابط خود را به هیولت پاکارد، برنامه اولیه دانشگاه در مهندسی و کسب و کار متمرکز شده است، و کلاس ها در ساختمان Cragmor آسایشگاه برگزار شد، آنچه در حال حاضر سالن اصلی، و Cragmor هال، گسترش مدرن از سالن اصلی. اولین ساختمان به طور انحصاری برای UCCS، Dwire سالن ساخته شده است، بود تا سال 1972. کامل نیست [6]
 
رفراندوم 1997 جامعه با هم ادغام شدند UCCS بت ال دانشکده پرستاری. در سال های اخیر، برنامه هایی مانند اطلاعات شبکه و مرکز امنیت فضایی برای اتصال دانشگاه با نظامی به منظور بهبود امنیت ملی اضافه شد. برنامه های دیگر، از جمله موسسه CU برای انرژی زیستی و موسسه مطالعات علوم و فضا، یک چشم به سمت آینده، رای دادند. [6]
 
در سال 2001 UCCS 87000 فوت مربع (8100 M2) ساختمان در گوشه ای از اتحاد و آستین Bluffs های خریداری شده را به خانه کالج بت ال پرستاری.

برچسب ها : UCCS, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:21 توسط ruzblog | | بازدید : 116

Record number of UCCS students to graduate Friday

 تعدادی از دانش آموزان انتظار می رود به دریافت درجه این ماه 1532 است، با نزدیک به 1000 انتظار می رود برای شرکت در مراسم شروع. ماه مه گذشته، 1426 دانش آموزان فارغ التحصیل شد.

 
دکترا، دانشجویان کارشناسی ارشد و درجه کارشناسی از دانشکده حروف، هنر و علوم را در یک مراسم 10:30 فارغ التحصیل. Mykinthia Ebron، دریافت کننده جایزه دستاورد UCCS دانشجویی 2017، خواهد آدرس صبح شروع خواهد داد. Ebron، یک دانش آموز نسل اول، قصد دارد به حضور در مدرسه قانون است.
 
دانش آموزان از هلن و آرتور E. جانسون بت ال دانشکده پرستاری و علوم بهداشت، دانشکده کسب و کار، دانشکده امور عمومی، کالج آموزش و پرورش و دانشکده مهندسی و علوم کاربردی خواهد در یک مراسم 14:30 فارغ التحصیل. نیکول چانگ، همچنین UCCS دانشجویی جایزه دستاورد گیرنده 2017، در مراسم بعد از ظهر صحبت می کنند. چانگ، که در کالج را به عنوان یک مادر تنها ثبت نام، قصد دارد برای تبدیل شدن به یک پرستار، الهام گرفته پس از مادر او برای سرطان پستان درمان شده است.
 
شرکت کنندگان در این مراسم شروع انتظار می رود که شامل دانشگاه کلرادو هیئت رجنت اعضای کایل Hybl، ایرنه Griego، گلن Gallegos و استفان لودویگ، به عنوان رهبران UCCS از جمله به تازگی انتخاب شده صدراعظم ها Venkat ردی هستند. بروس بنسون، دانشگاه کلرادو رئيس جمهور، انتظار می رود برای شرکت در مراسم بعد از ظهر.
 
جریان زندگی می کنند در روز شروع در www.uccs.edu/commencement/ در دسترس خواهد بود
 
پروفیل از دانش آموزان انتخاب شده را دنبال
 
 
یاکوب Komrofske و مادر خود را، کتی هارتشورن
ارتباطات ارشد فارغ التحصیل بعد از چهار تلاش می کند در کالج
 
آن را در زمان کتی هارتشورن بیش از 20 سال و چهار تلاش برای به دست آوردن مدرک لیسانس خود را، اما او هرگز شک او می شود یک روز از دانشگاه فارغ التحصیل.
 
"من همیشه می خواستم به پایان" او گفت. "من همه چیز را شروع کنند و به اتمام برساند، بدون توجه به چه مدت آنها را."
 
هارتشورن، 39، خواهد در 12 مه مدرک کارشناسی در ارتباط فارغ التحصیل. تماشای راه رفتن او را در سراسر مرحله در Broadmoor جهانی آرنا خواهد پسرش، یاکوب، 19، دانشجوی سال دوم در UCCS، لازم است به همراه شوهر و stepchildren او. دختر خوانده او، لورن، 20، دانشجوی سال دوم در دانشگاه بولدر است. (بیش)
 
 
کارول کالینز
مادربزرگ به کسب مدرک کارشناسی ارشد؛ قصد دارد تا به آموزش و پرورش
 
کارول کالینز بسیاری از کلاه در طول 65 سال او پوشیده است. آنها عبارتند از کارآفرین، محیط زیست، معلم، همسر، مادر، مادر بزرگ، سرطان و مشاور سیاست به دولت ایالتی.
 
اما این خنده دار به دنبال کلاه چهار گوشه پوشیده شده توسط فارغ التحصیلان که شهروند ارشد روحیه فکر می کند که مهم ترین است. کالینز در مورد 1000 فارغ التحصیلان ملات هیئت مدیره پوشیدن دیگر UCCS در 2:30 مه 12 در Broadmoor جهانی آرنا بپیوندید. کالینز خواهد مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی کسب درآمد، یک هدف او در چشم نگه داشته حتی به عنوان او برخی از سخت ترین چالش های زندگی، از جمله طلاق، مشکلات مالی، سرطان و حمله قلبی مواجه شده است.

برچسب ها : Record number of UCCS students to graduate Friday, ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396ساعت 22:23 توسط ruzblog | | بازدید : 127

صفحه قبل 1 صفحه بعد